En Güzelini Yine ATASAY Yapar

en-guzelini-yine-atasay-yapar.jpg


Elbistan’da altın, mücevher ve pırlanta dünyasının önde gelen seçkin firması konumunda bulunan ATASAY Altın & Pırlanta, geleneksel Altın ve Pırlanta Çadırını bir kez daha kuruyor. 20 Ekim 2021 Çarşamba günü kurulacak fırsat üstü kampanyada yüzlerce ürün maliyetine hatta yine zararına satışlarla halka sunulacak.

Elbistan ATALAY Altın & Pırlanta, Elbistan ve bölge halkına geleneksel güzelliğini ve hizmetini bir kez daha halka arz ediyor. Uzunçarşı’da ( Altıncılar Çarşısı) işyeri önünde 20 Ekim 2021 Çarşamba kurulacak çadırda VIP günü başlayacak, Perşembe gününden itibaren herkese açık olacak. 10 gün boyunca yüzlerce hayal ötesi ürünler adeta bir şölen havasında davetlilerinin beğenisine sunulacak. İnanılmaz ama maliyetinin altındaki hatta zararına satışlarla ATASAY Altın bir kez daha üzerine düşen görevi yerine getirmenin mutluluk ve gururunu yaşayacak.

Elbistan ATASAY Kuyumculuk İşletme Sorumlusu Mehmet Kıvanç, Elbistan’da geleneksel olarak 5. kez gerçekleşecek olan organize hakkında altın ve mücevher meraklılarına inanılmaz müjdeler verdi. Elbistan Kuyumcular Çarşısı ATASAY önünde kurulacak olan Altın& Pırlanta Çadırı ile inanılmaz ürünleri şok fiyatlardan satışa sunacaklarını ifade eden Mehmet Kıvanç, şölen şeklinde geçeceğine inandığı program hakkında şu bilgilendirmelerde bulundu:

“ATASAY Altın ve Pırlanta Çadırı etkinliğini her yıl Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ve illerinde hayata geçiriliyor. Elbistan ATASAY olarak girişim ve çabalarımız sonucu bu güzel organizeyi 5. kez müşterilerimizden gelen yoğun talepler üzerine bu yılda Elbistan’a taşıyoruz. Elbistan’da Altın & Pırlanta Çadırı Günlerini başlatıyoruz.

20 Ekim 2021 Çarşamba VIP gününden itibaren yüzlerce ürünümüzü satışa sunacağız. Perşembe gününden itibaren tüm halkımıza hizmet vereceğiz. 31 Ekim 2021 Pazar günü dâhil bu organizasyonu Elbistan halkına bir kez daha sunacağız.

Elbistan ATASAY Altın & Pırlanta tarafından sunulan bu organizeye tüm Elbistanlılar, bölge halkını müşterilerimizi davet ediyorum. Elbistan, ATASAY Altın ile tam 10 gün Altın Bayramı yaşayacak. Maliyetine hatta zararına satışlar gerçekleştireceğiz. Müşterilerimizi, Elbistan ve bölge halkını altın ve pırlanta indirimlerinden faydalanmaya davet ediyoruz.”

Kaynak : http://elbistangundemhaber.net/en-guzelini-yine-atasay-yapar/7538/
 
Üst