Filenin Sultanları'nın büyük başarısına belgesel yapıldı "Filenin Sultanları: Sebat"

İstanbul Zorlu PSM'de gerçekleştirilen galada Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı, Mehmet Akif Üstündağ ile yöneticiler, AXA Sigorta CEO'su Yavuz Ölken, A Milli Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Giovanni Guidetti, milli oyuncular Eda Erdem Dündar, Naz Aydemir Akyol, Simge Aköz ve Hande Baladın ile çok sayıda davetli katıldı.

se1(1).png


Fatih Karaca’nın yönetmenliğini üstlendiği belgesel, "Filenin Sultanları" olarak bilinen Türkiye Kadın Milli Voleybol Takımı’nın 2019 Avrupa Şampiyonası’ndan günümüze kadar uzanan başarı öyküsünü anlatıyor.

se2(1).png


Belgeselde millî takım oyuncuları, teknik ekip ve federasyon yetkililerinin görüşlerine ve geçmiş dönem maçlardan heyecan verici görüntülere de yer veriliyor.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ “Sebat ettik, çalıştık, sabrettik, bu başarılara ulaştık. Her geçen gün hedefimizin büyük olduğunu biliyoruz. Bu sahada ter döken oyuncuların, çalışanların, bu noktaya gelmemizi sağlayan kulüplerimizin, oyuncuları altyapıdan itibaren yetiştiren antrenörlerimizin, sponsorlarımızın ve diğer herkesin desteğiyle bir voleybol hikayesi yazdık. Çok mutlu ve gururluyuz” dedi.

Kaynak : https://www.muhalif.com.tr/haber/fi...lgesel-yapildi-filenin-sultanlari-sebat-27933
 
Üst